Për një kohë të kufizuar, përfito 4 muaj FALAS në një plan të ri vjetor.

Pritja e menaxhuar e WordPress që do t'ju kursejë para dhe kohë!

Shijoni hostimin në internet të shkallëzueshëm të klasit të parë të një lloji të veçantë. Mbështetje me shërbim të plotë dhe ekspertizë për hostimin e WordPress që është me ju në çdo hap të rrugës. Ne jemi këtu për të krijuar përvoja të jashtëzakonshme me njerëz të mrekullueshëm dhe për të organizuar faqe të bukura WordPress për më pak para - me një dashuri të pastër dhe një kënaqësi të madhe nga një ekip i gëzuar!

Ne e bëjmë faqen tuaj të internetit në WordPress jashtëzakonisht të sigurt, super të shpejtë dhe me buxhetin tuaj.

Këtu në Scala Host Ne ofrojmë shërbime premium të menaxhimit të WordPress që ndihmojnë fillestarët, profesionistët dhe markat të rriten dhe të kenë sukses. Ne ofrojmë platformë pritëse të klasit botëror për WordPress. Menaxhuar dhe optimizuar për siguri, shpejtësi, stabilitet. Ne fokusohemi të rrisim gradualisht shërbimet dhe platformën tonë për të garantuar shërbime dhe performanca me cilësi të lartë.

Planet me pagesë përfshijnë.

Falas për jofitimprurëse

Strehë dhe ushqim për domenet dhe faqet e internetit, ato mund të ngrihen dhe të shkëlqejnë në një vend të sigurt.

$ 0 / muaj

Hosting Falas për Institucione Arsimore, Studentë dhe Organizata Jofitimprurëse.

Një llogari e izoluar
Prisni faqe interneti të pakufizuara
Hapësirë dhe trafik i pakufizuar në disk
Paneli i Kontrollit të DirectAdmin
SSL dhe nëndomain falas
Rezervimi me JetBackup
Serveri në internet LiteSpeed
Instalim i lehtë i WordPress
cPGuard WAF / CSF / CXS
Skaneri ModSecurity / Malware

Pritja e Rishitësve

Harrojeni për një llogari të Limited Hosting, ne ju lejojmë të bëni një fitim sot!

$ 2.99 15.99 / muaj

Krijoni dhe shisni llogari të pakufizuara të pritjes master dhe rishitës në serverët AMD Epyc.

Llogari të pakufizuara dhe faqe interneti
Hapësirë dhe trafik i pakufizuar në disk
Paneli i Kontrollit të DirectAdmin
Shisni hosting me çmimin tuaj
Sistemi dhe temat falas të faturimit
White-label 100% Marka juaj
Mbështetje miqësore për përdoruesit fundorë
LiteSpeed / LSCache / Redis
Forcimi Premium WordPress
cPGuard, Imunify, ModSecurity
I ri

Biznesi i WordPress

Platforma e pritjes automatike në renë kompjuterike për faqet e internetit të WordPress me trafik të rëndë.

$ 4.99 9.99 / muaj

Pritja e WordPress e menaxhuar shumë e sigurt dhe rrufe e shpejtë me burime të pakufizuara.

Rritja automatike e serverëve në renë kompjuterike
Burime të pakufizuara
Global CDN 20 Vendndodhjet
Google DNS falas
Paneli i kontrollit me porosi
Skanues automatik i malware
Ngarkesa e balancuar dhe tepricë
MYSQL i izoluar, emailet, ruajtja
WordPress Staging me një klikim
Edge Caching për shpejtësi

Ne ju hapim një dyqan online falas.

Ne ndërtojmë dyqanin tuaj online. Mund të menaxhoni lehtësisht inventarin dhe të merrni statistika në kohë reale.

domain-intro

Merrni hostimin e WordPress të menaxhuar nga ekspertë!

Thjeshtoni ngarkesën tuaj të punës me ne, ne menaxhojmë të gjitha faqet tuaja të WordPress me çmimin tuaj.

pult-faqe-artikuj

Web hosting planifikon të plotësojë të gjitha nevojat

ScalaHost është burimi juaj për hostimin premium të bazuar në renë kompjuterike, duke ofruar cilësi, siguri, shpejtësi dhe efikasitet të pakrahasueshëm me një kosto të ulët. Ne ofrojmë hostim të optimizuar të WordPress, pritje të rishitësve, pritje të Windows, platformë marketingu me email, tema Premium WordPress dhe shumë shërbime. Shërbimet tona përfshijnë gjithçka që ju nevojitet, mbështetje teknike edhe për përdoruesit fundorë. Kjo do të thotë se organizata juaj mund të minimizojë shpenzimet e kushtueshme.

Planet
Falas
Rishitës
Biznesi
Çmimi
$0.00
$2.99
$4.99
Llogaritë e pritjes
1
E pakufizuar
E pakufizuar
Vizita mujore
1.000.000
E pakufizuar
E pakufizuar
Ruajtja e diskut
100 GB
E pakufizuar
E pakufizuar
CDN falas
E pakufizuar
E pakufizuar
E pakufizuar
LiteSpeed/Redis/WP-CLI
SSL / Nëndomain falas
Mbajtja rezervë
30 dite
180 ditë
180 ditë
Qasje SSH
Rendit

Temat dhe Ndërtuesi Premium WordPress falas

Ne e dimë që dizajni i temës suaj të WordPress është një pjesë e rëndësishme e të pasurit një faqe interneti të suksesshme. Por, nuk duhet të jetë e shtrenjtë për të marrë një temë të re kur të nevojitet. Në fakt, në ScalaHost ne ofrojmë temat më të mira të WP dhe ndërtuesin e faqeve të internetit me të gjitha tiparet premium të disponueshme në 2023.

Ekipi më miqësor dhe më bujar rreth jush - ndonjëherë. ndonjëherë! Ju do të shihni!

Pra, ne jemi këtu, duke ofruar zgjidhje thelbësore dhe komplekse për hostimin e WordPress, domenet, faqet e internetit, pritjen e shitësve dhe shumë më tepër. Po, ju mund t'i kryeni aktivitetet tuaja pa tension ose pengesa - Na kënaquni!

Filloni falas me një Domain të ofruar nga Ne.

Ky mund të jetë një opsion i shkëlqyeshëm për njerëzit që sapo kanë filluar në internet ose që nuk kanë shumë para për të shpenzuar. Për t'u kualifikuar për një domen falas ScalaHost, ju lutemi krijoni një llogari dhe paraqisni një kërkesë.

Çdo veçori që faqja juaj mund të kërkojë

Vendi më i mirë për të filluar dhe zhvilluar një faqe interneti të suksesshme.
Filloni me Ekipin e Vetëm Vërtet Miqësor dhe Bujar të Pritësit të Uebit rreth jush - Gjithmonë, ndonjëherë! Do ta shihni me siguri!

Pritja ultra e sigurt e WordPress

Pritja jonë e menaxhuar e WordPress vjen si parazgjedhje me izolimin e llogarisë, skanimin e malware dhe alarmet e kodit, mbrojtjen DDoS, WAF Premium, mbrojtjen e hyrjes me forcë brutale, bllokimin e sigurisë FTP.

Mjetet e zhvillimit të WordPress

Nëse jeni përdorues i avancuar, do të merrni mjete si WP-CLI, akses SSH, SFTP/FTP, kontrolli i versionit PHP, phpMyAdmin, konfigurimi PHP dhe skriptet e planifikuara.

E ndërtuar për shpejtësi maksimale

Ne ofrojmë hostimin më të shpejtë të WordPress përreth. Hapësirë ruajtëse 100% NVMe, HTTP/2/3, CDN, DNS me bazë Google, LiteSpeed, LSCache, Redis, Memcached, Integrimi i CloudFlare Railgun.

Ruajtje e pakufizuar e objekteve në renë kompjuterike

Çdo faqe interneti merr ruajtje të pakufizuar objektesh të pajtueshme me S3. Të gjitha imazhet tuaja të WordPress, kopjet rezervë dhe të dhënat e tjera mund të ngarkohen automatikisht.

Trafik i pakufizuar, ruajtje dhe inode

Me pritjen tonë, nuk ka kufi për sasinë e burimeve të faqes suaj të WordPress. Kjo do të thotë kur faqja juaj bëhet virale, nuk duhet të stresoheni për ruajtjen, trafikun ose CPU/RAM/IO.

Konfigurimi i faqes së internetit të WordPress

Ne jemi të apasionuar pas WordPress dhe premtojmë ta bëjmë faqen tuaj WP të sigurt, të shpejtë, të qëndrueshëm dhe të disponueshëm në çdo kohë, në çdo pajisje nga çdo vendndodhje.

FAQ ScalaHost

Këtu në ScalaHost ne jemi shumë të sinqertë me ju. Merrni përgjigjen e pyetjes suaj.

Njerëzit gjithmonë pyesin se ku dhe si të gjejnë hostin më të mirë të menaxhuar të WordPress. E vërteta është se një server pritës nuk mund ta kuptojë qenien njerëzore, kështu që gjithçka ka të bëjë me njerëzit pas kompanisë që menaxhon serverin. Në ScalaHost ne jemi të përkushtuar ndaj klientëve tanë – duke siguruar të gjitha faqet e WordPress, duke i bërë ato të shpejta dhe të qëndrueshme.

Ekonomia ka bërë që shumë njerëz të kërkojnë alternativa më të lira për të hapur një faqe profesionale WordPress. Pritja e menaxhuar e WordPress mund të jetë e shtrenjtë, veçanërisht kur keni nevojë për shërbimet më të mira me veçori premium. Si rezultat, hostimi i WordPress me kosto të ulët po bëhet i njohur dhe është alternativa më e mirë për ata me një buxhet të vogël. Ne ofrojmë hostim të lirë të menaxhuar premium të WordPress si një zgjidhje që faqet e internetit të biznesit ose personale të rriten dhe të jenë fitimprurëse.

Siç thamë më parë, ne jemi këtu si një zgjidhje. Dhe nëse jeni duke kërkuar për një web host që nuk do t'ju kufizojë gjerësinë e brezit ose do t'ju tarifojë shtesë për hapësirën e ruajtjes, CPU/RAM/IO, limit inodes. Nëse po, atëherë planet tona mund të jenë zgjidhja perfekte për ju.

Ne përdorim serverë si AMD Epyc, AMD Ryzen, Intel Xeon me bërthama të shumta CPU për server dhe qindra GB RAM në ruajtjen e shumëfishtë të bastisjes NVMe me memorien e SSD-së.

Ne ofrojmë falas S3 Object Storage bazuar në ruajtjen e Ceph, me shkallëzim pafundësi, performancë të lartë dhe shpejtësi.

Ne mund të konfigurojmë faqen tuaj të WordPress për të ngarkuar automatikisht të gjithë skedarët nga wp-content/ngarkimet në S3.

Mund të ruani objekte të të gjitha madhësive, duke përfshirë skedarë të mëdhenj deri në 5 TB secili. Mund të keni sa më shumë skedarë që ju nevojiten. Ngarkoni dhe mbajini ato të përsëritura në 3 serverë. Pra, nëse faqja juaj WP ka të bëjë me një sasi të madhe imazhesh, skedarësh, kopjesh rezervë, video, dokumente – ne kemi zgjidhjen.

Po, ne ofrojmë platformën e marketingut me email, WordPress Premium, Temat WooCommerce. Ne mund t'ju ndihmojmë me krijimin e reklamave në rrjetet sociale, rritjen e SEO tuaj, krijimin e testeve A/B të faqes së uljes, gjenerimin e trafikut, krijimin e përmbajtjes me cilësi të lartë dhe gjithçka që ju nevojitet për të promovuar faqen tuaj të internetit. Ne ndihmojmë gjithashtu krijuesit e produkteve të punuar me dorë që shesin në Etsy të shesin më shumë falë burimeve tona profesionale.

Në ScalaHost ne e dimë se hostimi më i mirë i menaxhuar i WordPress mund të ofrohet vetëm nga një ekip i shkëlqyeshëm. Ne ju kursejmë shpenzimet e pritjes veçmas të faqes suaj të internetit në një VPS ose të Dedikuar. Kjo është rreth $$ deri në $$$ në muaj plus qindra orë për të mësuar dhe menaxhuar kohën tuaj të vlefshme.

Ne ju ofrojmë një pritje të besueshme, të shkallëzuar në cloud. Certifikatat SSL, mbrojtja e automatizuar e murit të zjarrit premium dhe një vendndodhje sipas ligjit ndërkombëtar për të mbajtur informacionin tuaj të sigurt ofrohen për të ofruar më shumë siguri.

Ne ofrojmë një konfigurim optimal, duke ofruar një sërë mjetesh për faqet e internetit me kërkesa për trafik ose transaksion për minutë. Kjo është e disponueshme në planin tonë të pakufizuar të mbajtjes në internet tani.

Ne nuk konkurrojmë me askënd në asnjë mënyrë. Ne nuk presim çmime dhe nuk kërkojmë komente në internet. Për më tepër, ne jemi të përkushtuar ndaj punës sonë dhe e duam atë që bëjmë. Ne besojmë në rekomandimet gojore dhe atë që mund të përjetojmë vetë.

Nëse keni provuar tashmë një ofrues të njohur, një web host falas ose të pabesueshëm, dhe tani jeni pak i dekurajuar, mos u bëni! Sepse, më në fund, ju keni një ekip të shkëlqyeshëm që ofron një host të fuqishëm për pak para.

Ju keni një ekip të interesuar të dijë se si funksionon uebfaqja juaj. Cilët ofrues të tjerë nuk kujdesen për të ardhmen e faqes suaj të internetit. Ata nuk ofrojnë zgjidhje, por shesin veçori që nuk i përdorni kurrë, ata bëjnë një marketing të madh dhe ju paguani për atë marketing në një farë mënyre.

Ekipi ynë ekziston që nga viti 2003 dhe ne ofrojmë të gjitha llojet e hostimit. Shfrytëzojeni fuqinë e cloud dhe ekspertizën e Scala Host për të ofruar zgjidhjet më të mira të mbajtjes në internet me çmimet më të ulëta.

 

sqAlbanian